Biudžetinė įstaiga
Margio g. 1, LT-62153 Alytus
Tel. (8 315) 76551
Juridinių asmenų registras
Kodas 291052560

Alytaus  lopšelis-darželis „Pušynėlis“ š. m. rugsėjo 16 – 20 dienomis aktyviai įsijungė į Europos Komisijos inicijuojamą judumo savaitę tema „Vaikščiokime ir važiuokime dviračiu saugiai“. Kiekvieną savaitės dieną lopšelyje-darželyje vyko įvairūs renginiai pagal parengtą  planą.

Pirmadienį judumo savaitė prasidėjo pokalbiais apie judėjimo svarbą žmogaus gyvenime, sveikatos stiprinimo būdus ir kt.

Antradienis –  ėjimo pėsčiomis diena, pagal grupių pasirinktus maršrutus. Vieni keliavo į miesto stadioną, kiti į parką, esantį šalia darželio ar į aikštę prie Laisvės angelo. Vyko aktyvus judėjimas, buvo organizuojami sportiniai žaidimai.

Trečiadienį – visuotinė mankšta į kurią įsijungė visa lopšelio-darželio bendruomenė.

Daug įspūdžių vaikai patyrė ketvirtadienį – saugaus eismo dieną. Tą rytmetį lopšelyje-darželyje svečiavosi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus tyrėja Ligita Baltrušaitienė. Vaikams buvo pademonstruota vaizdinė mokomoji medžiaga apie saugumą gatvėje, prisimintos pagrindinės  saugaus eismo taisyklės, vyko praktinės užduotys lauke. Vaikai mokėsi  teisingai pereiti per perėją pėsčiomis ir su dviračiu.

Judumo savaitę užbaigėme linksmosiomis estafetėmis, kurias organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Šią dieną buvo organizuojami sportiniai žaidimai, pramogos, estafetės, varžybos su  fizinį aktyvumą skatinančiomis priemonėmis.

Aktyvus judėjimas ne tik pramoga, bet ir didelė nauda sveikatai.

 

                                                                                         Lopšelio-darželio „Pušynėlis“ informacija